V tomto návodu zjistíte, jak si nastavit možnosti dopravy.

 1. Rozklikněte si svůj profil prodejce
 2. V pravém menu zvolte “možnosti dopravy”
 3. V pravém rohu zvolte možnost “přidat nový”(Pozn. Každá možnost dopravy si vyžaduje vlastní nastavení například Česká Pošta | Na dobírku - další možností může být například zásilkovna | Platba předem, která vyžaduje novou možnost dopravy.)
 4. Typ dopravy: Zvolte typ dopravy, který Suvenir. cz nabízí, lze si zvolit také vlastní možnost dopravy. V takovém případě zadejte možnost "ostatní", napiště a napiště vlastní název dopravy.
 5. Zpráva při zpoždění: Znamená dobu dodání, která se zobrazuje koncovému zákazníkovi, když si vybírá typ dopravy. V případě, že doba dodání (například když musíte produkt vyrobit, zabalit a odeslat je standardně 1 týden, napište - 1 týden)
 6. Aktivovat: Vyberte ano, nebo ne. Například, když se do budoucna rozhodnete, že přes Českou Poštu - dobírka, posílat nechcete, upravíte na možnost “ne”. Jinak ponechte “Ano”.
 7. Doprava zdarma: můžete zvolit “ano” například v případě, kdy máte cenu dopravy již zahrnutou v ceně výrobku.
 8. Logo dopravní společnosti: Můžete nahrát, pokud o něj máte zájem, není podstatné
 9. Rozměry: Můžete nastavit, pokud například víte, jaké rozměry vaše balení má, není podstatné. Používá se zejména při nadměrných nákladech, což v našem odvětví není obvyklé.
 10. Výpočet ceny dopravy: Obvyklý způsob je “podle celkové ceny objednávky”.
 11. Daň: vyberte z možností dle toho, zda jste plátci DPH (21 %), či nikoliv (žádná daň).
 12. Rozsahy: Bude uplatněno, když bude cena >= (větší nebo rovno) - nastavte nejnižší hodnotu vašich produktů, ideálně 0 Kč, což je nejjednodušší varianta, kdy to nemusíte hlídat Bude uplatněno, když bude cena < (menší než) - nastavte hodnotu produktu například 1500 Kč Vyberte Česko, Slovensko nebo oboje a zadejte jaká je cena dopravy v tomto rozsahu hodnoty vašich produktů.

  Příklad: Nastavení na obrázku níže znamená, že cena za produkty v rozsahu 0 Kč až 1500 Kč je pro Českou republiku 79 Kč.

  Je možné přidat i další rozsah

  Příklad: Nastavení na obrázku níže znamená, že cena za produkty v rozsahu 0 Kč až 1500 Kč je pro Českou republiku 100 Kč. Když přidáte další rozsah například 1500 Kč až 2000 Kč v tomto cenovém rozsahu můžete nastavit dopravu například 99 Kč.

 13. Přiřadit tuto dopravu ke všem produktům: Zvolte, pokud chcete mít tuto možnost dopravy k dispozici u všech produktů. V opačném případě si můžete typ dopravy navolit přímo u úpravy produktu. 

         

V případě jakýchkoliv otázek nás kontaktujte přes kontaktní formulář, nebo na e-mail info@suvenir.cz

Jsme tu pro vás.🩷

Sledujte náš Facebook